درباره ما

کسب و کار لیبرنو چیست؟

در دنیای امروز که دنیای ایده‌ها و خدمات نوین است، هر فرد و سازمانی با هر اندازه قدرت و تلاش، سعی در ارائه‌ی خدمات یا کالاهای منحصر به‌فرد با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین هزینه را دارد. در این میان فضای فیزیکی و محل کار، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های هر سازمان است و بیشترین هزینه را در هر کسب و کاری به خود اختصاص می‌دهد (به‌ویژه برای کسب و کارهای تازه تأسیس). ارائه‌ی خدمات در این خصوص در دنیا استقبال زیادی به‌همراه داشته و این کسب و کار را به یکی از محبوب‌ترین و خاص‌ترین‌ها تبدیل نموده است. این خدمات می‌تواند در برگیرنده‌ی ارائه‌ی دفاتر کاری انعطاف‌پذیر به همراه خدمات منحصر به فردی اعم از خدمات دفتری و …. در سطح یک شهر، یک کشور و یا سطحی جهانی باشد.
امروزه با استفاده از خدمات شرکت‌های متعدد، دفاتر مجازی، مشغول به فعالیت هستند. فعالیت این شرکت‌ها در یک محدوده‌ی جغرافیایی کوچک و یا در سطح جهانی برقرار است. شرکت‌های بزرگ موفقی چون:

 • Regus Group
 • Servcorp Smart Office
 • Intelligent Office
 • Office Escape
 • City Office
 • VH International Business Solution Inc و …

با ارائه‌ی خدمات و تأمین دفاتر، توانسته‌اند کسب و کارهای زیادی را توسعه دهند.

گروه ریجس، گروه پیشرو

در بین شرکتهای نام برده ریجس (Regus) بیشترین سهم از بازار را با ارائه‌ی خدمات به موقع و دفاتر کاری بسیار زیاد و متنوع در سطح جهانی به خود اختصاص داده است و به عنوان گروهی پیشرو در این صنعت به شمار می‌آید. گروه ریجس علاوه بر ارائه‌ی خدمات متنوع توانسته است با ایجاد شبکه‌ای در تمام کشورهای جهان، ارتباطی بین کسب و کارهای مختلف ایجاد کند و زنجیره‌ی تأمین مناسبی برای مشتریان خود فراهم نماید تا به‌راحتی بتوانند فرآیندهای مربوط به کسب و کار خود را با حدقل هزینه و با کیفیت مطلوب به انجام برسانند. در راستای بهبود و توسعه‌ی خدمات در مناطق بیشتر، این گروه به ترغیب ملاکان جهت همکاری از طریق پیشنهاد سود و درآمد بیشتر، پرداخته است.
شرکت ریجس که از سال ۱۹۸۹ در بروکسل بلژیک شروع به‌کار کرده است، امروزه با بیش از ۲۳۰۰ موقعیت در ۱۰۶ کشور جهان برای مشتریانش دفتر کاری مناسب با نوع کار و به دلخواه آن‌ها و در هر زمان و در هر جا که مایل باشند فراهم می‌آورد تا در آرامش در مکانی که تمایل دارند، به شیوه‌ی خود به کار مشغول شوند.

لیبرنو در ایران

روند موفقیت آمیز گروه ریجس و پیشرو بودن این گروه به‌عنوان ارائه دهنده‌ی خدمات برتر در این صنعت، ما را بر آن داشت که این شرکت را مورد تحلیل قرار دهیم تا بتوانیم زمینه‌ی ارائه‌ی خدماتی نوین و مورد نیاز کسب و کارهای ایران را راه‌اندازی نموده و در توسعه‌ی کسب و کارهای در کشورمان نقشی سازنده را ایفا نماییم.
به جرأت می‌توان گفت که در ابتدای مسیر دشوارترین کار طراحی خدمات متناسب با سلیقه‌ی صاحبان کسب و کار در ایران بوده که این موضوع پس از نزدیک به دو سال مطالعه، در سال ۱۳۹۴ جامه‌ی عمل پوشیده و با نام تجاری لیبرنو توسط شرکت مشاوره مدیریت مدبران ایده گستر معرفی گردیده است.
شرکت مشاوره مدیریت مدبران ایده گستر که از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده است، تلاش خود را همواره به ارائه‌ی راه‌حل‌های اثربخش برای مدیران بخش خصوص در گذار از فراز و نشیب‌های کسب و کارشان، معطوف داشته است و در نهایت پس از کسب شناخت کامل در زمینه‌ی یکی از بزرگ‌ترین مشکلات مدیران که همانا داشتن فضای اداری مناسب، مقرون به صرفه و منعطف می‌باشد، کسب و کار لیبرنو را ارائه داده است.

ضرورت دریافت خدمات دفتری برای کسب و کارها

بخش راه‌حل‌های مکان کاری شرکت ما، روش‌های کاری شرکت شما را متحول خواهد ساخت. در دنیا هزاران شرکت بزرگ، روزانه به منظور کاهش هزینه‌ها، انعطاف‌پذیری خود به طور کامل و بهینه‌سازی پرتفوی اموال (سرمایه‌های ثابت) خود به شرکتهای تأمین‌کننده خدمات دفتری تکیه می‌کنند. لیبرنو باعث می‌شودمدیران قادر باشند تا از کارکنان خود هنگامی که از دفتر مرکزی شرکت دور هستند، حمایت کنند و یا اگر آن‌ها در مناطق جدیدی کار می‌کنند، لیبرنو خانه‌هایی را نزدیک محل کار آن‌ها در نظر بگیرد.
کسب اطمینان از اینکه اعضای تیم شما با هم در ارتباط هستند و می‌توانند با بهره‌وری در کنار هم کار کنند، به‌خصوص زمانی که در سطح شهرهای کشورمان و یا سایر کشورها می‌خواهند کار کنند.
شبکه‌ی سراسری اتاق‌های ارتباطات ویدئویی و ملاقات ما به شما کمک خواهند نمود تا به شکلی مؤثر با مشتریان یا شرکا بدون توجه به جایی که در آن مشغول به‌کار هستید به فعالیت بپردازید.

چرا لیبرنو؟

بی نظیر در انتخاب محل

پس‌اندازی بزرگ

روزانه می‌توانید بیش از ۲۰ درصد در خرید مایحتاج کسب و کارهای خود از برندهای پیشرو صرفه‌جویی نمایید.

انعطاف‌پذیری نامحدود

مشتری بهره‌مند از خدمات لیبرنو، محل، زمان و مسیر توافق‌نامه را انتخاب می‌کند، به‌علاوه برای جابجایی در شبکه لیبرنو در هر لحظه‌ای آزاد و دارای امتیاز تصمیم‌گیری می‌باشد.

امکان دریافت مشورت از افراد عالی رتبه

تیم لیبرنو اعضای خود را روزانه با امکان دریافت مشاوره از نخبگان هر رشته تحت تأثیر قرار می‌دهد.

همکارانی متخصص

لیبرنو گروهی از همکاران اداری متخصص را دور هم آورده است تا از ارائه‌ی خدمات به اعضای خود کاملاً اطمینان داشته باشد.

نوآوری

لیبرنو با توجه به اینکه در کسب و کار روزانه چه می‌خواهد انجام دهد طراحی و بهبودیدر خود ایجاد می‌کند. آنچه که یک مشتری در ابتدای کار از لیبرنو می‌تواند درخواست کند، کاملاً منحصر به فرد خواهد بود و اغلب قادر خواهد بود راه‌حلی مناسب و خلاقانه که مشتری در همان ابتدا آن را در نظر دارد، به وی ارائه دهد.

راحتی در ساخت

لیبرنو فضاهای کاری را جهت نگهداری یک دفتر یا تغییر اولویت‌های هر شرکت (مشتری) تا حد ممکن ساده بنا می‌نماید.

“کار اصلی ما چاره سازی برای فضاهای کاری می‌باشد”

 • مکان‌های ما کاملاً با نیازهای کاری برنامه‌ریزی شده برای تداوم کار منطبق می‌باشند.
 • محیط‌های کاری با کیفیت و بهره‌وری سریع، ارتباطات و تیم‌های پشتیبانی کار را بسته به تقاضا ارائه می‌دهند.
 • تیم حرفه‌ای حاضر در محل برای انجام یک فرآیند یک روزه با تماس دست به کار می‌شوند.
 • امکان دسترسی کامل به گستره‌ی امکانات مرکز کاری که شامل آشپزخانه، اتاق ملاقات، ویدئو کنفرانس و فضای دفتر روزمره وجود دارد.
 • لیبرنو کوله‌باری از تجربه پیش رو در ارائه محیط‌های کاری منعطف و پشتیبانی می‌باشد و در واقع کار اصلی وی به صورت طبیعی تداوم کاری یا پوشش حوادث خواهد بود.

تیم‌های کاری و امکانات لیبرنو

به عنوان مشتری لیبرنو شما می‌توانید به کلیه‌ی خدماتی که شما را در هر روز کاریتان پشتیبانی می‌نماید دسترسی داشته باشید. پرداخت هزینه برای خدمات لیبرنو زمانی انجام می‌پذیرد که شما از آن استفاده کنید.

تیم مشاوره

مدیریت مرکزی کسب و کار منحصر به نیازهای مشتری، آماده ارائه خدمات می‌باشد.

تیم پذیرش

به تماس‌های شما پاسخ می‌دهند،‌ به مشتریان شما احترام می‌گذارند و تصویری از کسب و کار را به مشتریانتان ارائه می‌دهند

تیم پستی

مسئول رسیدگی به نامه‌ها و بسته‌های رسیده برای شما می‌باشد

تیم منشی‌ها

خدمات و سرویس‌های بی نظیر رزرو تاکسی، بلیط هواپیما و رزرو هتل را برای شما انجام می‌دهند.

تیم پذیرایی

در صورت درخواست غذا و خدمات پذیرایی را برای شما فراهم می‌کند.

زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در سطح جهانی

 • سرعت، سادگی و امنیت راه‌اندازی و آمادگی انتقال
 • حفاظت و مدیریت لیبرنو از اطلاعات شرکت شما
 • مساعدت و پشتیبانی فنی و نظارت از طریق سیستم‌های از راه دور
 • دسترسی به بالاترین سرعت اینترنت در کشور
 • دسترسی به پهنای باند برای استفاده گسترده از اینترنت
 • پشتیبانی فنی توسط برندهای معروفی چون “شاتل” و ” پارس آنلاین” و …
 • زیرساخت‌های شبکه با توجه به نیازهای شما (VPN,WAN,LAN)

زیرساخت‌های مخابراتی

 • خطوط متعدد تلفن برای استفاده همیشگی
 •  گوشی‌های تلفن با کیفیت بالا
 •  پاسخ‌گویی به تلفن‌ها با نام شرکت شما به صورت حرفه‌ای و اتوماتیک
 •  امکان انتقال تماس‌های منتقل شده به پست صوتی، خانه یا تلفن همراه به تلفن موردنظر شما
 •  هدایت پیام‌ها با توجه به نیاز تعریف شده
 •  امکان استفاده از سیستم کنفرانس صوتی
 •  امکان استفاده از سیستم کنفرانس تصویری

کلیه تجهیزات و امکانات برای استفاده دفتری

 • ارائه خدمات کامل برای کسب و کار شامل چاپگر و کپی رنگی با سرعت بالا
 •  پذیرایی متنوع شامل میان‌وعده ها و غذاهای اصلی
 •  محوطه استقبال و خوش‌آمدگویی لوکس برای مهمانان
 •  مبلمان راحت و مناسب برای نشست‌های غیررسمی یا ملاقات کنندگان شما به‌صورت حضوری.