پرسش های متداول

عناوین پرسش‌های متداول

سوال‌های متداول (خدمات حضوری)

 • آیا امکان استفاده ساعات متوالی از یک دفتر وجود دارد؟
  درصورتیکه بخواهید از بسته‌های قرارداد ساعتی برای دفاتر حضوری استفاده کنید، حداکثر استفاده متوالی از دفاتر 3 ساعت می‌باشد. در صورت نیاز به استفاده بیشتر بهتراست قرارداد خود را اصلاح نموده و یا در صورت نیاز موردی حداقل 24 ساعت قبل با مسئول پذیرش لیبرنو هماهنگی لازم را به عمل آورید.
 • شرایط کنسل کردن ساعت رزرو شده به چه صورت است؟
  برای اطلاع از شرایط کنسل کردن قرارداد و یا ساعت رزرو شده از یک قرارداد می‌توانید قوانین و مقررات مربوطه را در اینجا بخوانید.
 • آیا از آدرس دفتر لیبرنو می‌توانم برای ثبت شرکت و یا اعلام به سازمان‌هایی مانند تأمین اجتماعی، دارایی و .. استفاده کنم؟
  با توجه به اینکه استفاده از آدرس پستی در تمامی سازمان‌های دولتی نیاز به ارائۀ مدارک مالکیت و یا اجاره‌نامۀ رسمی دارد، این امکان وجود نخواهد داشت.
 • آیا از آدرس دفتر لیبرنو بر روی کارت ویزیت و سربرگ و یا داخل وب سایت می‌توانم استفاده کنم؟
  در صورت عقد قراردادهای 6 ماهه و بیشتر این امکان برای شما فراهم خواهد بود.
 • آیا ممکن است با وجود قرارداد منعقد شده با لیبرنو، دفتر لیبرنو فعالیت خود را متوقف نماید؟
  خیر، برای اطلاع از شرایط انتقال دفاتر لیبرنو و یا پایان فعالیت یک دفتر، می‌توانید قوانین و مقررات مربوطه را اینجا بخوانید.
 • آیا خدمات لیبرنو در هر سال افزایش قیمت خواهد داشت؟
  سیاستهای ارائۀ خدمات در لیبرنو بر تطابق قیمت با کیفیت خدمات تمرکز دارد. ممکن است که قیمت برخی خدمات طی سال نیز تغییر داشته باشد، لیکن افزایش و یا کاهش قیمت، تأثیری در قراردادهای منعقد شده نداشته و حتی در کیفیت خدمات قابل ارائه در قراردادهای جاری خدشه‌ای وارد نخواهد شد.
 • در صورتی که در زمان استفاده از سرویس، به دلیل افزوده شدن افراد بیشتر یا نیاز به امکانات بیشتر، لازم به اتاق بزرگتر یا بسته گران تر به وجود آمد، راهکار چیست؟
  شما میتوانید در صورت اشغال نبودن اتاق های بزرگتر، با پرداخت هزینه ی مصوب، مابقی زمان خود را در اتاق بزرگتر سپری کنید. ضمنا با اپلیکیشن Lberno Plus تمامی امکانات افزودنی به هر اتاق به راحتی میسر است.
 • درصورتیکه نتوانم از ساعت رزرو شده برای دفاتر حضوری استفاده نمایم چه اتفاقی خواهد افتاد؟
  متاسفانه به دلیل اینکه ساعت رزرو شده صرفا جهت استفاده شما اختصاص داده شده است، در صورت عدم استفاده به همان میزان از ساعات قرارداد منعقد شده کسر خواهد گردید.
 • پذیرایی در هنگام برگزاری جلسات چگونه خواهد بود؟
  هنگام انجام هماهنگی برای استفاده از اتاق جلسات، بسته‌های پذیرایی متنوع لیبرنو به شما معرفی خواهد شد تا از میان آن بسته مورد نظر را انتخاب نمایید. بدیهی است در صورتیکه تمایل دارید پذیرایی از مهمانان شما متفاوت از بسته های تعریف شده باشد، لازم است بسته سفارشی را انتخاب نمایید. همکاران لیبرنو موارد مورد نیاز را فراهم کرده و با سلیقه شما پذیرایی انجام خواهد پذیرفت.
 • آیا امکان استقرار منشی شخصی من در محل دفتر لیبرنو وجود دارد؟
  خیر، کلیه خدمات مورد نیاز شما توسط کارکنان آموزش دیده و حرفه‌ای لیبرنو قابل ارائه بوده و با هماهنگی قبلی می‌توانید از دستیار شخصی در مدت قراردادهای منعقد شده کمک بگیرید. امکان استقرار فردی غیر از کارکنان لیبرنو مانند منشی شخصی شما در دفاتر لیبرنو وجود ندارد
 • آیا از فضای دفتر حضوری می‌توان برای چند فعالیت مختلف استفاده نمود؟
  در قراردادهای استفاده از فضای دفتری، رشته فعالیت شما ذکر می‌گردد، در نتیجه امکان استفاده از دفتر برای فعالیت دیگر و یا فعالیت‌های مختلف وجود ندارد. در صورت تمایل به استفاده از فضا برای فعالیت‌های مختلف لازم است برای هر کدام قرارداد جداگانه‌ای منعقد نمایید. در صورت احراز تخلف، از ارائۀ خدمات به شما جلوگیری خواهد شد.
 • در چه صورت می‌توانم بدون هماهنگی قبلی از دفاتر حضوری استفاده کنم؟
  اگر شما به عضویت کلوب تجاری لیبرنو درآمده باشید، این امکان برای شما فراهم هست که بدون اعلام قبلی به دفاتر لیبرنو مراجعه کرده و از خدمات دفاتر حضوری بهره‌مند شوید.
 • در صورت تمایل به استفاده موردی از دفاتر حضوری چند ساعت زودتر باید فضا را رزرو نمایم؟
  درصورتیکه که قراردادی منعقد نکرده و ساعات و روزهای مشخصی را انتخاب نکرده‌اید و تمایل دارید به صورت موردی از امکانات دفاتر حضوری لیبرنو استفاده کنید، لازم است تا حداقل 24 ساعت قبل از زمان مورد نظر اقدام به رزرو نمایید.
 • در چه ساعاتی می توانم از فضای دفاتر حضوری استفاده کنم؟
  ساعات کاری لیبرنو در طول هفته از ساعت 8 صبح الی 19 عصر می‌باشد. برای جمعه‌ها این ساعت 8 الی 14 بوده و در روزهای تعطیل رسمی با هماهنگی قبلی امکان استفاده وجود خواهد داشت.
 • اگر در طی دوره قرارداد نتوانم از ساعات توافق شده استفاده کنم، آیا تعداد ساعت باقیمانده به قرارداد بعدی من منتقل خواهد شد؟
  خیر، تعداد ساعات هر دوره برای همان دوره قابل استفاده بوده و امکان انتقال سرویس‌های استفاده نشده به قرارداد بعدی وجود ندارد.